IcePool – CryoSpa

Dzisiejszy sport wymaga wyrafinowanych podejść i technik, aby umożliwić sportowcom skuteczną rywalizację. Udowodniono, że terapia w kąpieli lodowej, czasami określana jako zanurzenie w zimnej wodzie, optymalizuje zdrowie, zwiększa energię i wspomaga regenerację poprzez zmniejszenie stanu zapalnego i wspomaganie gojenia się mięśni i stawów.

Te podstawowe korzyści sprawiają, że rekonwalescencja w kąpieli lodowej jest niezbędną częścią profesjonalnych oddziałów medycyny sportowej na całym świecie.

CryoHome Chiller

Dzięki agregatowi lodowemu CryoHome możesz szybko przekształcić swoją domową wannę w lodową. Koniec z zakupami lodu – wystarczy wrzucić węże i zrelaksować się gdy woda jest wstępnie chłodzona do pożądanej temperatury.

CryoHome Spa S1

CryoHome Spa S1 zapewnia doskonałą terapię kąpielą lodową bez kłopotów i wydatków związanych z lodem. Dzięki standardowemu agregatowi chłodniczemu C1 nadaje się do użytku o małej objętości po jednej osobie na raz.
Dla większego wykorzystania objętości zalecamy zmodernizowany agregat Chłodniczy C2.

CryoHome Spa S2

CryoHome Spa S2 to idealna łaźnia lodowa dla 1-2 osób i może być stosowana wewnątrz lub na zewnątrz w zależności od wyposażenia. Zapewnia skuteczne chłodzenie i filtrację, jest gotowa do użycia w krótkim czasie i pozwala zanurzyć się w wodzie.

cena od 11 500 euro

CryoHome Spa S3

CryoHome Spa S3 to całkowicie naturalne spa z drewna termalnego przeznaczone do indywidualnego użytku domowego, może być używane wewnątrz lub na zewnątrz z dopasowaną odpowiednią obudową.

CryoSpa Sport

CryoSpa Sport oferuje optymalną terapię kąpielą lodową, co okazało się integralną częścią strategii regeneracji wielu profesjonalnych klubów sportowych, przyspieszając regenerację sportowców, minimalizując zmęczenie i obniżając ryzyko kontuzji.
Temperaturę CryoSpa można kontrolować do 1°C, co pozwala ustawić temperaturę dostosowaną do wymagań sportowców.

cena od 19 800 euro

Team CryoSpa Sport

Team CryoSpa Sport składa się z 2 CryoSpa Sports z wspólnym zestawem kroków. Każde CryoSpa może pomieścić do 4 sportowców umożliwiając szybkie przejście całej drużyny. Temperatura każdego CryoSpa może być indiwidualnie kontrolowana do 1°C, co pozwala ustawić różne temperatury w każdym z nich, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb sportowca.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!