SAUNY

Sauna sucha

Sauna sucha to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają skutecznego, wygodnego i bezpiecznego sposobu na wypocenie się, pomoże Ci pozbyć się cellulitu oraz usunąć toksyny z organizmu.

Urządzenie to pozwala w szybki i łatwy sposób pozbyć się dodatkowych płynów w organizmie. Wszystko dzięki jego unikalnej konstrukcji, która zapewnia wysoką jakość składu powietrza i dłuższy czas ekspozycji.

Ciepło wytwarzane jest poprzez spalanie w piecu drewna, węgla drzewnego lub torfu.

Sauna mokra

Sauna mokra to rodzaj sauny, która charakteryzuje się wilgotnym środowiskiem – wilgotność powietrza wynosi nawet 40%, a temperatura oscyluje między 65-70 stopni Celsjusza

W porównaniu do tradycyjnej sauny suchej, ludzie twierdzą, że sauny te mają tendencję do wytwarzania głębszego relaksu i przynoszą ulgę przy przeziębieniach lub problemach z oddychaniem.

Z uwagi na panujące w niej warunki są to sauny wskazane dla osób, którym przeszkadza suche i gorące powietrze.

Sauna parowa

Sauna parowa jest doskonałym sposobem na wyeliminowanie toksyn z organizmu i sprawia, że czujesz się ożywiony dzięki jej naturalnym efektom oczyszczającym.

Mówi się, że sauna parowa przynosi ulgę w stresie, przeziębieniach i grypie, artretyzmie i innych problemach z układem oddechowym.
Przy regularnym korzystaniu z sauny parowej można unormować ciśnienie krwi, bóle spowodowane skurczami mięśni, bóle stawów i bezsenność.

Ponadto pomoże Ci w odchudzaniu poprzez wypocenie nagromadzonych w Twoim organizmie toksyn.

Sauna infrared

Terapia w saunie na podczerwień to niesamowity sposób na wzmocnienie zdrowia, zmniejszenie stresu i zwiększenie energii.

Pomaga wyeliminować toksyny z organizmu i łagodzi ból poprzez wzmocnienie mięśni dzięki głębszej penetracji niż w przypadku tradycyjnej sauny.
Ciepło podczerwone ogrzewa Cię od wewnątrz, nie ogrzewając nawet powietrza wokół Ciebie.

Kuracje w saunie infrared wpływają na metabolizm komórek, zwiększają poziom tlenu i przepływ krwi do tkanek i organów.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!