BASENY

Baseny

Oferowane baseny dostępne przy konfiguracji PoolBox’a na pewno sprostają nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Do wyboru są produkty takich firm jak Master Spas, Endlesspools czy LD POOL SYSTEM.

To właśnie one gwarantują komfort jakiego oczekuje nasz Klient. To nie tylko standardowe baseny, ale też produkty oferujące przeciwprądy dzięki, którym mamy możliwość płynięcia w miejscu czy podwodne bieżnie.

Baseny wyposażone w przeciwprądy pozwalają na relaks, lecz przy odpowiednich ustawieniach mogą posłużyć do treningu. Pozwalają na pływanie w miejscu, dzięki czemu nie trzeba uczęszczać na profesjonalne baseny w celu przeprowadzenia treningu pływackiego.

Baseny IcePool

IcePool to basen lodowy zanurzeniowy z warstwą lodu, który pomaga schłodzić ciało. Wykorzystanie zakresu temperatur wody, w którym nie można pływać, okazało się skuteczne w zastosowaniach zdrowotnych.

Najnowocześniejsze kąpiele lodowe firmy CET CryoSpas usprawniają regenerację, zwalczają zmęczenie, zwiększają wydajność i zmniejszają ryzyko kontuzji.
Zmaksymalizuj wydajność swoją lub swoich sportowców dzięki kąpieli lodowej CryoSpa.

Baseny akrylowe

Technologia akrylowa to kreatywny sposób wykorzystywany do wzbogacenia architektury basenów i stref SPA.

Baseny polipropylenowe

Baseny wykonane z PolyStone – bardzo trwałego materiału, są odporne na szkodliwe promieniowanie UV, mróz, uszkodzenia mechaniczne,
a także środki chemiczne czy odbarwienia.

Baseny treningowe

Baseny treningowe zostały stworzone z myślą o wszelkiego rodzaju treningach pływackich i fitness, a także o hydroterapii. Technologia Wave Propulsion™ to innowacyjny system napędowy, który zapewnia szeroki, głęboki prąd z niewielkimi turbulencjami – idealne warunki dla pływaków na każdym poziomie zaawansowania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!