MODELE POOLBOX

Mobilne całoroczne ogrodowe SPA, czyli POOLBOX Creative Fitness & SPA, dostępne jest w kilku konfiguracjach. Zainteresowaniem cieszą się moduły zarówno MINI jak CUBE, które są świetnym sposobem na spędzanie czasu oraz relaks bez konieczności rezygnacji z naszego domowego zacisza.
Wersje LUX, czyli 1300/1600 to satysfakcja dla tych, którzy chcą czegoś więcej do wyciszenia oraz własnego otoczenia sprzyjającemu wypoczynkowi z dala od zatłoczonych basenów czy obleganych SPA, a jednocześnie nie chcą ingerować w dom czy ogród.
To również produkty ukierunkowane do, np. hoteli czy ośrodków szukających możliwości dodatkowego zarobku jak i dobra alternatywa dla rozszerzenia zakresu swojej działalności lub na wynajem, czy dla sportowców i fizjoterapeutów.

Moduł POOLBOX, to taki, który umożliwi również osobom niepełnosprawnym wsparcie w rehabilitacji poprzez udostepnienie przestrzeni do posadowienia koło domu lub uzyskanie obiektu do aktywności sportowo-rekreacyjnej z dostępem 24/7 bez konieczności przemieszczania się.

Modele PoolBox mini

Modele PoolBox CUBE

Modele PoolBox 1300

Modele PoolBox 1600

Modele PoolBox 1300 DUO

Modele PoolBox 1600 DUO

Nasze POOLBOX’y będą posiadać również w wybranych wersjach wyposażenie podstawowe, czyli wszystko co potrzebne: instalacja wodna, elektryczna, telewizyjna, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, osuszanie czy wydajna wentylacja, dzięki czemu POOLBOX jest całoroczny.

Nasze moduły są budowane „pod klucz”, czyli posiadają osprzęt taki jak: wykończone wewnętrznie w całości, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, łazienka z prysznicem, szafki, umywalka, toaleta, szatnia, kompleksowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, włączniki i gniazdka elektryczne, ruchome przeszklenia, okna dachowe, dzięki któremu mamy możliwość obserwacji gwiazd w nocy, stylowa elewacja, mini taras.

W systemie POOLBOX znajdują się między innymi wanny z hydromasażem, baseny z przeciwprądem czy bieżnią treningową, zimne wanny, sauny, groty śnieżne i solne, a także inne udogodnienia dostępne specjalnie dla naszych Klientów jak grill bar czy siłownia.

Nasza stylowa elewacja to materiał odporny na działanie warunków atmosferycznych przez wiele lat.

Rozbudowane wyposażenie to przede wszystkim klimatyzacja, inteligentna folia, sterowanie WI-FI i inne, co wyróżnia naszą ofertę od zwykłych SPA, czyli takich, które nie mają tak zróżnicowanego wyposażenia, co dla inwestora wiąże się z koniecznością czasochłonnego i kosztownego doposażenia modułu w swoim zakresie.

Po dostarczeniu do Klienta podłączamy tylko niezbędne instalacje i możemy cieszyć się własnym domowym SPA.

Obiekt dzięki swoim systemom zapewnia odprężenie i możliwość osiągnięcia prawidłowej równowagi ciała.

Kluczowym jest to, że POOLBOX może być wykończony zgodnie z zamiłowaniem i gustem przyszłego właściciela. Nie ma potrzeby korzystania z naszych gotowych projektów, ponieważ zawsze staramy się sprostać każdym wymaganiom i pomysłom naszych Klientów.

Budynek POOLBOX sprzedawany jest wraz z projektem gotowym w zakresie projektu architektoniczno-budowlanego oraz projektu technicznego.
Projekt ten wymaga adaptacji do warunków miejscowych, którą każdorazowo, indywidualnie wykona dla Państwa nasz architekt.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!