Wyposażenie

Standardowe wyposażenie POOLBOX

Ocieplenie

W naszym produkcie stosujemy izolacje dwuskładnikową pianą zamkniętokomórkową PUR HeatGuard 200 o grubości od 12cm do 26cm.

Ogrzewanie podłogowe

Stosujemy nowoczesny i bardzo ekonomiczny sposób ogrzewania podłogowego jakim są elektryczne maty grzewcze. 

Ruchome przeszklenia

Dzięki zastosowaniu dużych ruchomych przeszkleń powiększamy wizualnie wnętrza naszego POOLBOX’a oraz dostarczamy do niego dużą ilość światła dziennego.

Okna dachowe

W standardzie zostało zamontowane panoramiczne okno dachowe, dzięki któremu mamy możliwość obserwacji gwiazd w nocy.

Kompleksowe oświetlenie

Do oświetlenia POOLBOX’a wykorzystywane jest najwyższej jakości zintegrowane oświetlenie LED znanych marek, którym można sterować za pomocą Wi-Fi.

Stylowa elewacja

Aby podkreślić komfort jaki dostarcza POOLBOX, oferujemy systemy elewacyjne znanych marek gwarantujących najwyższą jakość i styl.

Prysznic

Dzięki niemu po każdym treningu, sesji SPA czy po prostu z własnej potrzeby możemy się odświeżyć i nabrać energii na dalsze działanie.

Mini taras

W standardowym wyposażeniu znajduje się również mini taras, dzięki któremu nasz obiekt zyskuje na funkcjonalności.

Wydajna wentylacja

Oferujemy montaż wentylacji z pompą lub bez pompy ciepła, dzięki której jest możliwość precyzyjniejszej regulacji wilgotności i temperatury.

Osuszanie

Montujemy wydajne osuszacze kondensacyjne, które są zaprojektowane z myślą o jakości, funkcjonalności oraz oszczędzaniu energii. 

Pompa ciepła

Zastosowana pompa ciepła służy do podgrzewania wody w basenie, zapewnieniu ciepłego prysznicu oraz ogrzewania POOLBOX’a przez ogrzewanie podłogowe.

Nagłośnienie i TV

Możliwa instalacja wysokiej jakości nagłośnienia i odbiornika TV według upodobań Klienta.
Takie wyposażenie na pewno jeszcze bardziej umili spędzony czas w POOLBOX.

Dodatkowe wyposażenie POOLBOX

Klimatyzacja

Dzięki niej w upalne dni mamy możliwość schłodzenia pomieszczeń POOLBOX, aby zawsze czuć się komfortowo w 100%

Inteligentna folia

Zastosowanie na szybach inteligentnej folii umożliwia sterowanie przeźroczystością przeszklenia dzięki czemu to my decydujemy ile światła dziennego wpada do pomieszczenia oraz czy nas widać z zewnątrz.

Sterowanie wifi

POOLBOX został wyposażony w nowoczesny system sterowania urządzeniami elektrycznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość sterowania lampami, klimatyzacją, jacuzzi, basenem itp.

Roleta na okno dachowe

Możliwość zamontowania rolety na okno dachowe, ograniczy wpadanie promieni słonecznych do wewnątrz pomieszczenia i zmniejszy nagrzewanie się pomieszczenia.

Dodatkowy taras

Dzięki możliwości dobudowania lekkiego dodatkowego tarasu nasz obiekt będzie się jeszcze lepiej prezentował i zyska dodatkową przestrzeń.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!